پیش فروش مدل های گران تر آیفون 15 کولاک کرد

به گزارش وبلاگ جزیره، ایسنا نوشت: زمان تحویل آیفون 15 پرو برای برخی پیکربندی ها، به نوامبر رسید که نشان دهنده تقاضای قوی برای مدل های رده بالای این گوشی تازه است.

پیش فروش مدل های گران تر آیفون 15 کولاک کرد

چهار مدل آیفون 15، از روز آدینه برای پیش فروش در بیش از 40 کشور، موجود شدند. زمان تحویل مدل آیفون 15 پرو مکس در آمریکا که قیمت آن از 1199 دلار شروع می گردد، به سرعت از 22 سپتامبر، به اواسط نوامبر به تاخیر افتاد.

زمان تحویل برای مدل های آیفون پرو مکس آبی و سیاه، تا 16 اکتبر رسید، در حالی که زمان تحویل مدل های طبیعی و سفید، تا 13 نوامبر به تاخیر افتادند. این تاخیر شامل مدل های آیفون 15 پرو مکس با حافظه های مختلف می گردد.

تحلیلگران، سرمایه گذاران و هواداران اپل، همیشه از تاخیرها در زمان تحویل گوشی تازه، برای ارزیابی محبوبیت آن استفاده نموده اند. اما این علم دقیقی نیست زیرا مسائل زنجیره تامین و مسائل لجستیکی می تواند به میزان تقاضا، روی زمان تحویل تاثیر بگذارد. اما تاخیرهای روز آدینه نشان داد که اپل، شاهد تقاضای مطلوب برای گوشیهای آیفون در بازارهای خود از جمله چین خواهد بود.

آیفون 50 درصد از فروش اپل را تشکیل می دهد و این شرکت روی گوشی تازه برای معکوس کردن روند کاهش فروش در سه فصل گذشته، حساب می نماید.

زمان تحویل گوشی در چین تا نوامبر برای همه مدل های آیفون 15 پرو مکس به تاخیر افتاد، در حالی که مدل های آیفون 15 پرو، سه تا چهار هفته زمان انتظار دارند. پلتفرم میتوآن چین، ظرف مدت 30 دقیقه پس از شروع ثبت پیش سفارش، 27.5 میلیون دلار سفارش برای آیفون 15 ثبت کرد.

کانادا زمان انتشار شش تا هفت هفته ای برای دریافت آیفون 15 پرو مکس خواهد داشت، در حالی که در استرالیا، ژاپن، انگلیس، هند، کانادا، فرانسه و آلمان، این تاخیر حداکثر هشت هفته برای مدل تیتانیوم طبیعی آیفون 15 پرو مکس است. تاخیر در زمان تحویل، در صورت افزایش پیش سفارشها، ممکن است افزایش بیشتری پیدا کند.

خریداران آیفون 15 پرو که صفحه کوچکتری دارد هم با تاخیر در زمان تحویل روبرو هستند که شامل همه رنگ ها و برخی از ظرفیت های حافظه این گوشی می گردد. زمان انتظار برای این گوشی که قیمت آن از 999 دلار شروع می گردد، تا 23 اکتبر در آمریکا رسید. در میان مدل های پایین تر آیفون 15، تنها مدل آیفون 15 پلاس صورتی در همه ظرفیت های حافظه، با تاخیر در تحویل روبروست.

زمان تحویل به تاخیر افتاده شامل تحویل به خانه مشتریان است و دوستداران آیفون در صورت مراجعه به فروشگاه ها، ممکن است شانس بیشتری برای خرید داشته باشند.

آیفون 15 پرو مکس، 100 دلار گرانتر از مدل قبلی است که سال گذشته معرفی شده بود و پیش سفارش های آن نشان می دهد که استراتژی قیمت گذاری اپل، باعث از دست رفتن مشتریان نشده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، لاین آیفون 15 پرو، نسبت به مدل های سال گذشته، ارتقاهای قابل توجهی داشته و یک قاب تیتانیومی، زوم بهبود یافته دوربین و پردازش سریعتر با استفاده از معماری سه نانومتری دارد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "پیش فروش مدل های گران تر آیفون 15 کولاک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش مدل های گران تر آیفون 15 کولاک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید