میانجی گری به قیمت جان مرد میانسال تمام شد

به گزارش وبلاگ جزیره، مرد میانسال وقتی متوجه شد دامادشان با راننده ای درگیر شده، تصمیم گرفت با میانجی گری به دعوای آنها انتها بدهد اما این اتفاق به قیمت جانش تمام شد.

میانجی گری به قیمت جان مرد میانسال تمام شد

وبلاگ جزیره، گروه سرنخ: این اتفاق چند روز قبل در یکی از محله های تهران رخ داد. آنالیز ها نشان می داد که مردی برای رفتن به سفر کاری بلیط یکی از کشورهای خارجی را تهیه نموده و شب حادثه درخواست یک خودروی اینترنتی را کرد.

او وقتی سوار ماشین شد با راننده به علت اینکه مسیر اشتباهی رفته بود درگیر شد. مسافر جوان تصور کرد که راننده قصد ربودن او و سرقت دلارهایش را دارد،

به همین علت با برادرزنش که مردی میانسال بود تماس گرفت ودرخواست یاری کرد. از سوی دیگر درگیری مسافر و راننده ادامه داشت تا اینکه کارشان به کلانتری کشیده شد. همزمان برادرزن مرد مسافر رسید و هر 3 نفر برای حل و فصل این اختلاف قدم در کلانتری گذاشتند. ساعتی بعد درگیری سرانجام یافته و همه چیز ختم به خیر شد و هر 3 نفر از کلانتری خارج شدند اما برادرزن مرد میانجی گر ناگهان حالش خراب شد.

قلب او از تپش ایستاد و دچار سکته قلبی شد. در پی این اتفاق خانواده این مرد راهی دادسرای جنایی تهران شدند و از راننده خودروی اینترنتی شکایت نموده اند و او را مقصر مرگ مرد میانجی گر می دانند. با این شکایت، قاضی وحید ناصری بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران دستور تحقیقات در این پرونده را صادر نموده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "میانجی گری به قیمت جان مرد میانسال تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میانجی گری به قیمت جان مرد میانسال تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید