شایعات نو درباره آیفون 16 ، مدل بعدی آیفون احتمالا چه ویژگی هایی دارد؟

به گزارش وبلاگ جزیره، هنوز حرف از معرفی آیفون 15 است که شایعاتی هم درباره آیفون 16 به گوش می رسد. گفته می گردد که آیفون 16 احتمالا دارای دکمه های مجازی بیشتر باشد.

شایعات نو درباره آیفون 16 ، مدل بعدی آیفون احتمالا چه ویژگی هایی دارد؟

به گزارش وبلاگ جزیره و به نقل از گیزموچاینا، شایعاتی درباره بعضی از ویژگی های جالب آیفون 16 به گوش می رسد. گفته می گردد که سری آیفون 16 به جای دکمه های فیزیکی از دکمه های حالت جامد مجازی استفاده خواهد شد. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، قبلا ویژگی مشابهی را برای مدل های آیفون 15 پرو پیش بینی نموده بود.

در ابتدا، انتظار می رفت که مدل های آیفون 15 پرو از دو موتور تاپتیک برای شبیه سازی فشار دادن دکمه ها در غیاب دکمه فیزیکی استفاده نمایند، اما تحلیلگر اپل، مینگ چی کو، بعدا این پیش بینی را تغییر داد و گفت که بهتر است در مدل های آیفون 15 پرو از دکمه های فیزیکی استفاده گردد. با این حال، آنالیز مداوم دکمه های مجازی به وسیله اپل نشان می دهد که ممکن است در سری آیفون 16 از آن ها استفاده گردد.

بعلاوه شایعه شده که اپل در نظر دارد نرخ به روزرسانی صفحه نمایش را برای مدل های استاندارد آیفون خود ارتقا دهد. آیفون 16 آینده ممکن است دارای نرخ رفرش 90 هرتز یا 120 هرتز باشد. چنین ارتقایی یک جهش قابل توجه برای مدل های استاندارد خواهد بود که تصاویری روان تر و عملکرد کلی بهتر نمایشگر را به ارمغان می آورد.

بیشتر بخوانید:

  • چطور آیفون تان را برای بروزرسانی iOS 17 آماده کنید | کدام گوشی ها سیستم عامل تازه را فردا دریافت می نمایند؟

علاوه بر این، سری آیفون 16 پرو ممکن است شاهد ارتقاء دوربین باشند. حدس ها از سنسور دوربین اصلی فوق العاده بزرگ 48 مگاپیکسلی و لنز تله فوتو پریسکوپ 5X می گوید. انتظار می رود جزیره داینامیک و طراحی کلی دستگاه بدون تغییر باقی بماند. بعلاوه ممکن است سری های آینده دارای Wi-Fi 7 باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "شایعات نو درباره آیفون 16 ، مدل بعدی آیفون احتمالا چه ویژگی هایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعات نو درباره آیفون 16 ، مدل بعدی آیفون احتمالا چه ویژگی هایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید