یوتیوب با قابلیت های جدیدی از راه می رسد!

به گزارش وبلاگ جزیره، زومیت نوشت: یوتیوب همیشه سعی دارد بچه ها و نوجوانان را دربرابر محتوای مضر محافظت کند و به همین دلیل ویژگی های جدیدی به پلتفرمش اضافه نموده است.

یوتیوب با قابلیت های جدیدی از راه می رسد!

یوتیوب همچنان به افزودن ویژگی های بیشتر برای جلوگیری از نمایش محتوای مضر به نوجوانان ادامه می دهد. این شرکت درحال حاضر قوانین سختگیرانه ای برای محافظت از نوجوانان دارد، اما همواره افرادی هستند که راهی برای دورزدن آن ها پیدا می نمایند.

اوایل هفته جاری، یوتیوب مجموعه جدیدی از ویژگی ها را معرفی کرد که محافظت از نوجوانان را بهبود می دهد. این شرکت ویژگی ها را با مشارکت کمیته مشورتی جوانان و خانواده ها توسعه داده است.

یوتیوب می گوید اکنون پیشنهادهای مکرر ویدیوهای مرتبط با محتوای مقایسه ویژگی های فیزیکی، کمال گرایی در حوزه تناسب اندام یا نمایش پرخاشگری اجتماعی را محدود می نماید.

تغییر دیگر یوتیوب، اصلاح کامل ویژگی های Take a Break و یادآوری زمان خواب است تا از نظر بصری برجسته تر و به طور مکرر ظاهر شوند. این تغییرات برای کاربران زیر 18 سال که ویژگی مذکور را فعال نموده اند اعمال خواهد شد.

ویژگی های محدودنماینده یوتیوب برای محافظت از نوجوانان، در ویدیوهای کوتاه و بلند اعمال خواهد شد. در واقع می توان تنظیم پیش فرض برای یادآوری های Take a Break را روی هر ساعتی تنظیم کرد.

انتها یوتیوب بیان کرد پنل های منابع بحران را به شکل تمام صفحه ارائه خواهد داد که امیدواریم وقتی بینندگان در یوتیوب در پی سؤالاتی پیرامون خودکشی، خودآزاری و اختلالات پرخوری هستند به آن ها یاری کند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "یوتیوب با قابلیت های جدیدی از راه می رسد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوتیوب با قابلیت های جدیدی از راه می رسد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید