حالت نیو گیم پلاس و بازپخش مأموریت ها به اسپایدرمن 2 اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ جزیره، طبق جدیدترین گزارش های منتشر شده، یک به روز رسانی بزرگ پس از عرضه در اواخر امسال میلادی برای اسپایدرمن 2 ارائه خواهد شد. این آپدیت یک حالت نیو گیم پلاس، گزینه های دسترسی بیشتر و قابلیت اجرای مجدد مأموریت های قدیمی تر را به بازی اضافه می نماید.

حالت نیو گیم پلاس و بازپخش مأموریت ها به اسپایدرمن 2 اضافه می گردد

لازم به ذکر است که به اتمام رساندن این بازی انحصاری پلی استیشن 5، یک حالت دشواری نو با عنوان آلتیمیت (Ultimate) را باز می نماید که تنها در هنگام آغاز بازی نو در دسترس بازیکنان است. در واقع در این حالت بازیکنان هیچ یک از توانایی ها، مهارت ها، ابزارها یا ارتقاء لباس های خود را از ابتدا به همراه نخواهند داشت و باید به نوعی از صفر کار خود را آغاز نمایند اما حالت نیو گیم پلاس این ویژگی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا موارد گفته شده از ابتدا در اختیار آن ها باشد.

از طرفی توانایی بازپخش مأموریت های داستانی نیز برای کسانی که می خواهند بعضی از بزرگ ترین مبارزات و صحنه ها را دوباره بدون تکرار کل بازی تجربه نمایند، یک قابلیت مجذوب کننده خواهد بود. اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) بعلاوه بازیکنانی را که نسخه فیزیکی بازی را خریداری نموده اند، تشویق نموده تا پچ روز اول بازی یا همان آپدیت 1.001.002 را دریافت نمایند. این به روزرسانی بخش های ابتدایی بازی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و شامل اصلاحات کلی دیگری از جمله بعضی گزینه های دسترسی اضافی است.

در حال حاضر معین نیست که اینسامنیاک گیمز چه محتوای دیگری را پس از عرضه برای اسپایدرمن 2 در نظر گرفته است. در حالی که اسپایدرمن: مایلز مورالز در سال 2020 هیچ بسته الحاقی خاصی دریافت نکرد، بازی نخست در سال 2018 دارای سه چپتر اضافی بود که شخصیت گربه سیاه را معرفی می کرد. خوشبختانه سونی اخیراً به بسته های الحاقی بیشتر روی آورده و بسته الحاقی هورایزن فوربیدن وست با عنوان Burning Shores، یکی از آن ها است. در هر صورت اسپایدرمن 2 به هر شکلی که ادامه یابد، قطعا رشته های داستانی ناتمام بسیاری خواهد داشت که ارزش آنالیز دارند.

بازی اسپایدرمن 2 هم اکنون به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 در دسترس است.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "حالت نیو گیم پلاس و بازپخش مأموریت ها به اسپایدرمن 2 اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حالت نیو گیم پلاس و بازپخش مأموریت ها به اسپایدرمن 2 اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید